2003'ten beri hizmetinizdeyiz...

PEK-ER Hukuk Bürosu, alanında uzman ve deneyimli beş avukat, 3 icra katibi, 2 avukat stajyeri
ile müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hukuki çözümler üretmektedir. Avukatlık ve
danışmanlık hizmetlerini global ekonominin mikro ve makro piyasalar üzerindeki etkilerini de dikkate
alarak, müvekkilleriyle kapsamlı ve çözüm odaklı çalışan PEK-ER Hukuk Bürosu, uluslararası hukuki
uyuşmazlıklarda da hizmet sunmaktadır.

PEK-ER AVUKATLIK BÜROSU

Kaza mı yaptınız?
Trafik kazalarından doğan tazminat davalarında ve kaza sonrası mağduriyetinizin giderilmesi konularında tüm tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
Emlak problemleriniz mi var?
Evinizle alakalı her türlü problemde bize danışın, Gayrımenkul ile alakalı her konuda uzmanlığımıza güveniyoruz.
Ailevi sorunlarınız mı var?
Aile hukuku bizim işimiz. Tüm taraflar için en doğru sonuca ulaşmak, tarafları doğru şekilde yönlendirerek sorunları kökünden çözmek için varız.
Umudunuzu kaybetmeyin
Adalat arayışınızda yenildiğinizi mi hissediyorsunuz. Bir kez de bize danışın. Çözümsüz sandığınız sorunları birlikte irdeleyerek yeni kapılar aralayabiliriz…


Herhangi bir sorun yaşıyor ama kimseye danışamıyor musunuz?

Bizimle konuşun! Size yardımcı olabileceğimize söz veriyoruz! Hemen Arayın! +90 312 230 42 67
HAKKIMIZDA


2003 yılında Ankara’da kurulan PEK-ER Hukuk Bürosu, alanında uzman ve deneyimli beş avukat, 3 icra katibi, 2 avukat stajyeri ile müvekkilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hukuki çözümler üretmektedir. Avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini global ekonominin mikro ve makro piyasalar üzerindeki etkilerini de dikkate alarak, müvekkilleriyle kapsamlı ve çözüm odaklı çalışan PEK-ER Hukuk Bürosu, uluslararası hukuki uyuşmazlıklarda da hizmet sunmaktadır.

Ankara’da Çukurambar semtinde olan hukuk büromuz; Ankara’nın en merkezi yerlerinden birinde olup, dağınık şekilde yerleşen Ankara Adliyeleri’ne yakın mesafesindedir. Bu sayede tarafımızca dosyalarda oluşabilecek ve adliye nezdinde çözülmesi gereken sorunlara en acele ve etkin şekilde müdahale edilebilmekte ve bu sorunların önüne geçilmektedir. Ayrıca takip ettiğimiz icra dosyalarında borçlu tarafı oluşturan kişiler ya da Kurumlar büromuza çok rahat ulaşabilmekte ve borçlu-alacaklı-dosya koordinasyonu tarafımızca kolaylıkla sağlanmaktadır.